Блог

26/08 2022
Укріплення берега шпунтом ПВХ

Читати далі
25/11 2021
Чистка озер

Чиста, прозора вода в озері завжди привертає людей (гостей) своєю свіжістю, прохолодою. Хоча чистота будь-якого озера досить часто псується через попадання різного сміття в воду, який, осівши на дні, неминуче починає гнити, розкладатися, псувати і негативно впливати на навколишнє середовище. Тому кожне озеро потребує нагляду і догляду за ним.

Читати далі
13/12 2019
Проектування причалу: норми і документація

Проектування причалу ― один з перших і основних етапів будівництва причальної споруди. Грамотно складений проект є гарантією довговічності конструкції і безпеки водного транспорту під час проведення швартування, відходу суден від берегової лінії, а також виконання вантажно-пасажирських і ремонтних робіт.

Читати далі
12/12 2019
Капітальний ремонт причалів

Під впливом природних факторів навколишнього середовища готова гідротехнічна конструкція для швартування, ремонту, обслуговування та зберігання водного транспорту може руйнуватися, приходячи в часткову або повну непридатність для експлуатації. Саме тоді потрібен ремонт причалів.

Читати далі
9/12 2019
Дозвільні документи на будівництво причалу: потрібні чи ні?

Якщо Ви є щасливим власником ділянки на березі річки або іншої водойми, варто задуматися про будівництво власного причалу. Подібна гідротехнічна конструкція знадобитися для катання на катері, моторному човні, яхті, гідроциклі або просто для риболовлі та приємного проведення часу біля води. Тут постає закономірне питання, які потрібні дозвільні документи на будівництво причалу.

Читати далі
30/11 2019
Поворотний підйомник: що це таке?

Поворотний підйомник ― це різновид гідротехнічного устаткування з реалізованою можливістю повороту на 180 градусів. Застосовується для спуску на воду і підйому водного транспорту. За допомогою поворотних підйомників для транспортування на сушу допускається переміщення катерів, човнів, гідроциклів, яхт та інших суден, вагою не більше 30 000 кг.

Читати далі
12/09 2019
Чистка берегу

Очищення берегової лінії водойми.

Читати далі
28/08 2019
Зміцнення берега георешіткою

Все більше людей в Україні зокрема та в Києві виявляють інтерес до власного приватного будинку біля водойми, річки, озера, ставка. Будинок з видом на воду це добре і красиво, але є дуже поширена проблема берега можуть забруднюватися і обрушаться. Для уникнення подібних проблем з берегами і застосовують зміцнення берегів георешітки.

Читати далі
12/08 2019
Укріплення берегів моря

Затишний і красивий будиночок біля моря - мрія практично кожного. Але мало хто знає, з якими труднощами стикаються господарі подібної нерухомості. Від постійного впливу вологи обсипається і руйнується берегова лінія. Як наслідок, проживання тут може бути небезпечним для кожного. Що ж необхідно робити щоб запобігти руйнуванню? Оптимальним варіантом у ситуації, що склалася, стане зміцнення берега моря.

Читати далі
Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77