Укріплення берегів

річки, озера, приватного водойми під ключ за доступною ціною

Укріплення берегів

Укріплений берег - атрибут красивого і безпечного в експлуатації водойми. Перед початком робіт, досліджуємо територію об'єкта і підбираємо найбільш підходящий спосіб залежно від умов. Укріпити берег на одній з ділянок або по всьому периметру. Зберегти красу і привабливість водойми просто - ми здійснюємо всі гідротехнічні роботи, а Ви відпочиваєте і насолоджуєтеся у водойми на природі. Ціна від 3900 грн/м.п.

Наші роботи
Наші роботи
Почему выбирают именно нас?
Якість

Замовте послуги нашої компанії по зміцненню берегової лінії і облагороджування набережних, а самі насолоджуйтеся красою Вашого озера!

Надійність

Замовте послуги нашої компанії по зміцненню берегової лінії і облагороджування набережних, а самі насолоджуйтеся красою Вашого озера!

Гарантії

Замовте послуги нашої компанії по зміцненню берегової лінії і облагороджування набережних, а самі насолоджуйтеся красою Вашого озера!

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77

Укріплення берегів


Зміцнення берегів – це процес, що дозволяє мінімізувати будь-який атмосферний вплив на стан берегової лінії водойми. Своїми руками не завжди вдається боротися з руйнуваннями, спричиненими ерозією ґрунтів або періодичними паводками. Зміцнювати контури водойм – головне завдання власників нерухомості у прибережних зонах, без втручання фахівців найкрасивіші ставки або озера ризикують перетворитися на непрезентабельне болото.
Послуги берегозміцнення водойми актуальні і для людей, які вирішили облагородити ділянку та додати до загального враження від неї естетику водної стихії. Захисту від руйнувань вимагають береги натуральних та штучних ставків, озер чи річок. Не можна також ігнорувати необхідність посилення риси дотику до морської водної гладі і суші.
укрепление берега

Надійні способи зміцнити берег ставка, річки, озера, моря

Зміцнення берегів є комплексом заходів, для забезпечення краси водойми та можливості будівництва різних конструкцій поблизу. Це можуть бути альтанка, лазня або будь-яка інша будова. Зміцнення схилу берега забезпечить багаторічну цілісність спорудженого об’єкта. Розглянемо найефективніші методи посилення берегової смуги.

  • Берегозміцнення шпунтом. І ПВХ-шпунт, і шпунт Ларсена дозволяють якісно обладнати так звану стіну на берегах з крутим кутом залягання. Метод передбачає монтаж шпунта таким чином, щоб покладені «паз у паз» окремі елементи утворили суцільну площину. Перевага способу – можливість повторно використати матеріали після первинної експлуатації.
  • Зміцнення берега із застосуванням габіонів. Фахівці монтують оцинковані короби, створені на основі плетених дротів. Короби з’єднують та наповнюють каменем. Для закріплення використовують анкера – так конструкція не сповзає і контури водойми залишаються акуратними кілька років поспіль. Переваги методу – можливість прикрашати водойму рослинами, оформляти ландшафт у гармонії з навколишньою природою. Недолік – необхідність ретельно готувати основу під установку габіонів.
  • Зміцнення берегової лінії бетоном. Процес відрізняється від інших вищою вартістю. Матеріал повинен мати високі показники гідрофобності. Метод актуальний при облаштуванні гребель, установці насосних станцій, будівництві ГЕС. Зміцнення берега з використанням бетонних конструкцій доцільно за умов рухливості грунтів.
  • Посилення країв водоймища дубом. Спосіб вважають найбільш екологічним та вигідним. Матеріалом є палі з натуральної деревини. Діаметр паль може бути різним і залежить від особливостей місцевості. Плюси методу: органічність та привабливість, мінус – лише один: необхідність попереднього дослідження води. Дуб – це зовні привабливий, благородний матеріал. Він дозволяє зміцнення і всього периметра водоймища, і окремих ділянок.

Найпопулярнішим вважають і зміцнення берега з використанням каменю. Для цього лінію зіткнення із водою відсипають натуральною кам’яною породою. Метод передбачає облаштування захисного шару між насипом та ґрунтом. З такою метою застосовують геотекстиль або георешітки.

Чим відрізняється зміцнення берегів різних типів водойм?

Вартість робіт залежить не тільки від методу та матеріалів. Формування ціни відбувається з урахуванням типу водоймища, оскільки багато деталей визначають трудомісткість процесу. Розглянемо основні засади виконання укріплювальних робіт:

  • для ставка зміцнення берега неможливе без точного дослідження таких показників, як висота та крутість ската;
  • контури річок посилюють, враховуючи обсипання на поверхні та під водою, також необхідний аналіз місцевості щодо особливостей території, наявності або відсутності будов;
  • зміцнення берегів моря передбачає використання висококласного геосинтетичного матеріалу;
  • зміцнюючи береги озер та водосховищ, фахівці керуються спільним ландшафтом та намагаються його не порушувати.

Зміцнення берега може бути комбінованим, якщо дослідження водойми показують відмінності берегової зони в різних куточках ділянки.
укрепление берегов

Де замовити послуги?

Компанія Міцний берег понад 12 років якісно та надійно посилює берегові лінії в Україні. Ціна гідротехнічних робіт у Києві та інших регіонах може відрізнятись. Остаточну цифру фахівці назвуть лише після ретельного аналізу місцевості, ґрунту, складу води та інших особливостей, важливих для оптимального результату.
Досвідчені професіонали забезпечать надійний захист берега від навантаження течії та інших зовнішніх факторів у стислий термін. Команда гарантує тривалий експлуатаційний термін конструкцій (у межах, можливих тих чи інших умов). Клієнтам не доведеться витрачати нечувані суми на підтримуючий ремонт зміцнення.

✔️ Зміцнення берега дубом: від 3900 грн/м.пог
✔️ Зміцнення берега бетоном: від 15500 грн/м.пог
✔️ Зміцнення берега шпунтом: від 7999 грн/м.пог