Зміцнення берега георешіткою

Все більше людей в Україні зокрема та в Києві виявляють інтерес до власного приватного будинку біля водойми, річки, озера, ставка. Будинок з видом на воду це добре і красиво, але є дуже поширена проблема берега можуть забруднюватися і обрушаться. Для уникнення подібних проблем з берегами і застосовують зміцнення берегів георешіткою.

Де замовити зміцнення берега георешіткою?

Послуга зміцнення берега озера за допомогою георешітки, дозволить зберегти природну чистоту водойми на довгі роки. Замовити таку послугу і ознайомитися з технологією зміцнення берега георешоткой можна по телефону (067) 321-79-30.

Слід звернути увагу, що різного виду водойми, озера і декоративні ставки також вимагають відповідного догляду за берегом. Фахівці нашої компанії професійно виконають роботи при будь-яких умови в Києві, Київській області та по всій Україні за доступними цінами.

Що таке георешітка для зміцнення берега?

Зміцнення берега георешіткою

Використовувана для зміцнення берега річки георешетка є геосинтетики, на вигляд нагадує двомірну або тривимірну стільниковою структурою, що для виготовлення якої застосовують поліефірне иглопробивное полотно або поліетиленових і поліпропіленових стрічок, скріплених між собою за допомогою зварних шва високої міцності.

При розтягуванні в робочій площині георешітки утворює стійкий горизонтально і вертикально каркас, який призначений для армування заповнюють осередку георешітки грунтів, щебеню, піску та інших видів поверхні берега.

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77