Укріплення берегів моря

Затишний і красивий будиночок біля моря – мрія практично кожного. Але мало хто знає, з якими труднощами стикаються господарі подібної нерухомості. Від постійного впливу вологи обсипається і руйнується берегова лінія. Як наслідок, проживання тут може бути небезпечним для кожного. Що ж необхідно робити щоб запобігти руйнуванню? Оптимальним варіантом у ситуації, що склалася, стане зміцнення берега моря.

Від чого може руйнуватися берег моря?

Чи не кожен власник нерухомості у моря рахується з тим фактом, що в обов’язковому порядку необхідно зміцнювати берегову лінію. Особливо важливо це робити в тих випадках, коли земля прибережної зони «відвойована» у моря штучним методом, тобто намивом.

Кожен морський берег дуже сильно страждає від:

  • розмивів;
  • течії;
  • сильних хвиль;
  • ерозії грунту.

Для того, щоб зміцнити лінію морського берега, найкраще звернутися до фахівців. Тільки вони зможуть провести всі будівельні роботи якісно і з дотриманням усіх технологій. Завдяки цьому, ви будете на 100% впевнені в тому, що через деякий час ваше житло не піддасться руйнуванню під впливом морської води або сильних хвиль.

Особливості зміцнення берега моря

Які ж матеріали найбільш популярні для берегоукріплення в Україні. У більшості випадків, для того щоб зміцнити берег моря від розмивання, застосовують такі матеріали:

  • габіони або металеві прути – здатні скласти досить надійну і довговічну конструкцію, яка буде утримувати лінію берега в точно зафіксованому місці, опираючись течії;
  • бетон – відрізняється стійкістю до різних видів ушкодження, не піддається корозії і іржі, здатний прослужити тривалий час;
  • шпунти – підходять для зміцнення берега моря з менш бурхливим водним потоком;
  • дуб – екологічно чистий матеріал, який здатний надати берегам оригінальний і незвичайний зовнішній вигляд.

Вам необхідно виконати зміцнення берегів моря? Тоді вже зараз звертайтеся за допомогою до нашої компанії. Нашими фахівцями буде проведено зміцнення берегової лінії в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. Працюємо в Києві та по всій території України!

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77