Чистка берегу

Замовляйте послугу чистка берега по телефону: (067) 321-79-30, не дайте своєму водойми загинути!

Найефективніші елементи дизайну ландшафту озеро, ставок, водойма. Облаштувати водоймище не становить великих труднощів, набагато більше праці потрібно, щоб підтримувати озеро в доглянутому стані. Величезна кількість сміття у водойму потрапляє з берега.

Чистка озер

Від чого потрібно чистити берег водойми?

  • побутове сміття;
  • стовбури дерев;
  • листя;
  • гілки.

Чистка берегу

Цей весь сміття розкладається, потрапляє у водойму, як правило, різко знижується кисневий рівень. Починає гинути риба, перестають рости рослини, повністю порушується самоочищення. Через сміття водойми міліють, спостерігається ерозія берега. Такий засмічений водойму гине через 10-20 років.

Замовити чистку берега водойми

Компанія «Міцний берег» пропонує послугу чистка берега, яка позбавить берег будь-якого водоймища від сміття, а також зміцнення берегів водойм. Ніколи не потрібно забувати про очищення берега озера, ставка, річки. Як правило, чистку берегів проводять з настанням весни.

Очищення берегів під собою має на увазі не тільки прибирання та вивезення сміття, що нагромадилося. Ця послуга під собою має на увазі і зміцнення берега, промивка піску, доставка нового піску і т.д.

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77