Місток на воді

ріки, озера, приватного водойми під ключ за доступною ціною

Місток на воді

Укріплений берег - атрибут красивого і безпечного в експлуатації водойми. Перед початком робіт ми досліджуємо територію об'єкта і підбираємо найбільш підходящий спосіб залежно від умов.

Укріпити берег на одній з ділянок або по всьому периметру. Зберегти красу і привабливість водойми просто - ми здійснюємо всі гідротехнічні роботи, а Ви відпочиваєте і насолоджуєтеся у водойми на природі.

Наши работы
Наши работы
Чому обирають саме нас?
Якість

Будівництво містка на воді виконуємо з індивідуальним підходом, зміцнюємо прибережну зону і створюємо гарний ландшафт.

Надійність

Надійний довговічний місток, який радують довговічністю і ефективністю в процесі експлуатації.

Гарантії

Ми надаємо повний набір послуг з будівництва містка - від його створення до облагородження прибережної зони.

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77

Укрепление берегов

Спорудження містка на воді істотно розширює можливості експлуатації водойми. Для будівництва використовується переважно екологічно чисте дерево – безпечний в експлуатації матеріал. Якщо вам пощастило мати водоймою на ділянці, створіть поруч з ним ідеальне місце для відпочинку. Місток на воді можна використовувати в якості місця для риболовлі, виходу на воду для купання або швартування невеликих суден.

Будівництво містка на воді

Ми зробимо місток будь-яких розмірів, щоб ви могли насолоджуватися видами водної гладі з комфортом. Конструкція містка міцна і безпечна для відпочинку в будь-який сезон. Каркас містка розташовується на гвинтових палях, а покриття створюється з дерева. Натуральна деревина дуба або модрини зі спеціальним покриттям служить довго, незважаючи на постійний контакт з водою.

Місток на воді – це відмінне рішення, як для невеликих ставків в парках або приватних зонах, так і на узбережжях річок і озер.

Такий елемент дизайну, як міст – радує око, зробить дизайн унікальним, додасть вашій ділянці атмосферу романтизму. Східна філософія дає такий опис цієї деталі інтер’єру: досягається гармонія душі людини з енергетикою місця.

Як прекрасно виглядає місток на воді своїми ступенями, що минає в глибину озера. Компанія «Міцний берег» пропонує послугу створення містка на воді! Наша компанія пропонує створення плоского моста. Ця конструкція створюється з основних балок, на які укладається настил.

Місток над водою кріпиться може декількома способами:

  • установка на фундамент;
  • міст кріпиться до вертикальних брусів, які зміцнюються в землі.

Які матеріали використовуються при створенні містка на воді?

  • камінь
  • метал
  • дерево

Найчастіше використовується такий матеріал як дерево. Такий місток буде виглядати гармонійно при будь-якому дизайні ділянки, він не буде здаватися громіздким, як міст з каменя, не окислюється, як міст з металу.