Елінги

будівництво елінгів і ангарів. Споруди будь-якої складності

Будівництво елінгів

Укріплений берег - атрибут красивого і безпечного в експлуатації водойми. Перед початком робіт ми досліджуємо територію об'єкта і підбираємо найбільш підходящий спосіб залежно від умов.

Укріпити берег на одній з ділянок або по всьому периметру. Зберегти красу і привабливість водойми просто - ми здійснюємо всі гідротехнічні роботи, а Ви відпочиваєте і насолоджуєтеся у водойми на природі.

Наші роботи
Наші роботи
Чому обирають саме нас?
Якість

Будівництво елінгу виконуємо з індивідуальним підходом, зміцнюємо прибережну зону і створюємо гарний ландшафт.

Надійність

Надійний елінг, який радує довговічністю і ефективністю в процесі експлуатації.

Повний комплекс послуг

Ми надаємо повний набір послуг з будівництва елінгу - від його створення до облагородження прибережної зони.

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77

Будівництво елінгів

Ми створюємо елінги, зручні для використання в будь-який сезон. Приміщення можна додатково оснастити системою опалення, а також зручними зонами для зберігання. Все необхідне для гарного відпочинку на природі буде під надійним захистом в спеціальному ангарі для вашого спокою.

Елінг – це спеціально зводяться системи, призначені для зберігання і обсаджування транспортних кораблів, простими словами гараж. Актуально спорудження елінгів для наводнивши і морського транспорту, а так само повітроплавальних апаратів.

Такі конструкції необхідні компаніям з обслуговування та ремонту транспорту, підйомники для катерів і яхт оскільки збереження окремих елементів можлива тільки при ізоляції від впливу зовнішнього середовища. Але сучасне будівництво поширилося і на більш локальні рівні – зведення елінгів для яхт, катерів і човнів. Основною причиною потреби в будівництва елінгу є необхідність місцевого обслуговування транспорту.

Де замовити будівництво елінгу для катера?

У традиційному розумінні будівництво елінгів Київ – це приміщення, іноді навіть опалювальні, гараж на воді, які мають міцну конструкцію і оснащені спеціальними системами вентилювання і утеплення. Елінг може бути оснащений додатковим краном для зручної трансформації суден та іншого транспорту всередину ангара, це ж дозволяє знизити навантаження на причал і уникнути деформування окремих частин.

Замовляйте елінгу варто враховувати загальнокліматичне умови регіону і особливості облаштовується ділянки.

Якщо амплітуда температури між сезонами висока, необхідно обзавестися додатковим опаленням або проконтролювати достатній шар утеплювача. Щоб монтажні роботи проводилися досить швидко і ефективно, потрібно попередньо позначити головні показники, які важливі саме для вас, а потім обговорити їх з майстром. Щоб зробити замовлення елінгу під ключ, зв’яжіться з нами, і ми розповімо вам всі подробиці ведення проекту, вислухаємо побажання.

Телефонуйте за номером, вказаним в розділі контакти прямо зараз що б отримати більше інформації по будівництво елінгів і підйомників для катерів і яхт.