Дозвільні документи на будівництво причалу: потрібні чи ні?

Якщо Ви є щасливим власником ділянки на березі річки або іншої водойми, варто задуматися про будівництво власного причалу. Подібна гідротехнічна конструкція знадобитися для катання на катері, моторному човні, яхті, гідроциклі або просто для риболовлі та приємного проведення часу біля води. Тут постає закономірне питання, які потрібні дозвільні документи на будівництво причалу.

будівництво елінгу

Правові нюанси будівництва причалу в Україні

Відразу відповімо, дозвільні документи для будівництва причалу на річці або власному озері не потрібні. Але це не означає, що можна обійтися без проектної документації, яка розробляється фахівцями в гідротехнічній галузі для втілення Вашої мрії в реальність.

Професіонали з багаторічним досвідом в цій сфері допоможуть побудувати оптимальний варіант причалу в співвідношенні ціна-якість.

Перед початком робіт обов’язково варто визначитися з особливостями майбутньої конструкції:

  1. Обсяг робіт буде залежати від кількості плавзасобів, які необхідно швартувати біля берега.
  2. Матеріал для монтажу (дерево, бетон, комбіноване спорудження).
  3. Тип причалу (розбірний, нерозбірний).
  4. Необхідність надання додаткових послуг (зміцнення берега, виготовлення і налаштування підйомника для водного транспорту і т.д.).

Зацікавлені в будівництві причалу “під ключ”? Залиште заявку на сайті компанії Міцний берег для отримання безкоштовної консультації!

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77