Причали та пірси

будівництво пірсів і причалів будь-якої складності по всій території України

Будівництво причалів

Для швартування суден середнього та великого розміру необхідно спеціальне споруда - пірс або причал. Гідротехнічне будівництво є нашим профільним заняттям, ми розробляємо індивідуальний проект, використовуємо сучасне обладнання і створюємо об'єкт в зазначені терміни.

Наші роботи
Наші роботи
Чому обирають саме нас?
Якість

Будівництво причалу виконуємо з індивідуальним підходом, зміцнюємо прибережну зону і створюємо гарний ландшафт.

Надійність

Надійний причал, який радує довговічністю і ефективністю в процесі експлуатації.

Повний комплекс послуг

Ми надаємо повний набір послуг з будівництва причалу - від його створення до облагородження прибережної зони.

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

067-321-79-30

Будівництво причалів і пірсів фахівцями

При спорудженні пірсу ми враховуємо, перш за все, характер грунту, а також характер припливів і відливів. Надійний каркас забезпечує безпечну експлуатацію причалу з будь-якими типами суден. Наші професіонали піклуються про надійність гідротехнічних споруд завчасно, саме тому ви можете повністю довіряти нам.

Перед будівництвом причалів на ділянці, ми обов’язково надаємо персональну консультацію і досліджуємо конкретну ділянку території. Це дозволяє гарантувати безпеку і високу якість результату в результаті. У нашій команді тільки досвідчені професіонали, які втілюють проекти будь-якої складності по вашим запитам.

Фахівці компанії Міцний берег мають допуски на відповідні види робіт, професійно виконують проектування та будівництво гідротехнічних споруд – пірсів, причалів для човнів і катерів, портів для яхт та іншої прибережної інфраструктури.

У процесі роботи над проектом наша компанія проводить весь спектр необхідних процедур:

  • розрахунок вартості проектних робіт
  • вишукувальні роботи
  • підготовку та затвердження з замовником будівельної кошторису
  • ведення всієї проектної документації

Гідротехнічні споруди, в більшості випадків, є об’єктами підвищеної небезпеки і відповідно вимагають особливого підходу при будівництві.

Види робіт: проектування та будівництво пірсів і причалів різних типів проектування і будівництво суднопідіймальних пристроїв (механізмів) різних типів проектування і будівництво водовідвідних та меліораційних каналів проектування і будівництво човнових і рятувальних станцій проектування і будівництво споруд для зберігання і технічного обслуговування плавзасобів проектування і організація водноспортивних баз , яхт-клубів, зон відпочинку проектування і будівництво причальних і пішохідних набережних прое тирование і будівництво пляжів, пунктів прокату водноспортивній техніки, бунгало і пляжних кафе з усією прилеглою інфраструктурою (берегової ландшафт).