Підйомники для катерів

виготовлення та монтаж підйомника для катери, човни, гідроцикли

Підйомники для катерів Ціна від 140 000 грн

Володіння катером породжує постійне бажання піклуватися про нього. Підйомник для катера - це пристосування, здатне переміщати його і транспортувати судно на сушу. З сезону в сезон судно вимагає догляду, а підйомник значно полегшує цю роботу. Ремонтні роботи, переміщення катера на сушу і зберігання значно спрощуються, коли в вашому арсеналі є надійний підйомник для роботи з судном.
Ми пропонуємо підйомники різних розмірів, в залежності від габаритів і ваги плаваючого засобу. Підйомники можуть переміщатися або можливо стаціонарними, а значить за необхідності обслуговувати різні види катерів

Наші роботи
Наші роботи
Чому обирають саме нас?
Якість

Виготовлення підйомника виконуємо з індивідуальним підходом, зміцнюємо прибережну зону і створюємо гарний ландшафт.

Надійність

Надійний довговічний підйомник, який радують довговічністю і ефективністю в процесі експлуатації.

Повний комплекс послуг

Ми надаємо повний набір послуг з будівництва містка - від його створення до облагородження прибережної зони.

Виникли питання?

Отримати консультацію з усіх питань, а також зробити замовлення Ви можете по телефону:

(067) 352-57-77

Підйомники для катерів

Придбання такої конструкції з обслуговування катера дозволяє вам зберегти його в отличном состоянии довгі роки і вберегти від зовнішнього впливу навколишнього середовища під час несприятливих погодних умов. Дорожите і дбаєте про своє катері або яхті? Рішення для збереження судна в відмінному стані протягом довгих років – це підйомник для будь-якого плаваючого засобу. Експлуатація катера не завжди здійснюється протягом усього року, а постійний контакт з водою може погіршити його якісні характеристики.

Як працює підйомник для катера?

Щоб захистити поверхню катера від води не обов’язково переміщати його на сушу, використовуючи спеціальні пристосування. Підйомник дозволяє підняти судно над поверхнею води, отже, відпадає необхідність в оренді додаткового місця або приміщення для зберігання.
Підйомник можна встановити поряд з береговою лінією, а також уздовж причалу або пірса. Додатково механізм можна забезпечити засобами захисту від погодних умов – козирком або навісом.
Надійну конструкцію допоможе створити індивідуальний підхід до спорудження. Залежно від габаритів і ваги катера будується максимально відповідний підйомник, який впорається зі зберіганням.

Потрібно також відзначити, що обслуговування судна спрощується при наявності у вас підйомника – можна усунути неполадки або провести повний ремонт, не транспортуючи його на сушу.

Підйомник для катера комфорт, престиж, надійність

Використовуючи весь наш досвід і широкі технічні можливості, ми створюємо для вас підйомники відмінної якості. Будівництво і установка проводиться з орієнтацією на конфігурацію причалу, щоб експлуатація була максимально зручною і доступною. Робочі механізми підйомника ми підбираємо для кожного конкретного судна, а також робимо герметичними і безпечними для використання.

Конструкції для підйому катерів споруджуються з нержавіючої сталі, тому їх якісна експлуатація буде радувати вас не один сезон.