Укріплення берегів

Серед наших послуг доступні різні способи берегоукріплення. Дубові палі підходять для невеликих ставків на приватній ділянці, шпунт з ПВХ — вертикальних берегів природних водойм, а габіонні конструкції навіть для бурхливих природних течій. Виконуємо берегоукріплення будь-якої складності за доступними цінами.

Укріплення берегів озер — це основний напрямок компанії «Міцний Берег». Великий досвід, професійний штат працівників, кожен з яких майстер своєї справи.

Починаючи від планування робіт, закінчуючи здачею проекту в термін, компанія гарантує індивідуальний підхід, підбір якісних матеріалів, висока якість наданих послуг, міцність і надійність підсумкової конструкції. Зміцнюючи берег будь-якого водоймища потрібно звертати увагу на:

  • Матеріал, що використовується для зміцнення берега;
  • Наявність будівельної техніки, робочого інструмента у компанії-виконавця;
  • Приклади робіт реалізованих проектів обов’язкові.

Зміцненням берегів по Україні займається безліч компаній. Найбільша кількість таких зосереджено в Києві гідроекострой, будводресурс.

Представництво і найбільша кількість виконаних робіт компанії «Міцний Берег» також знаходиться в Києві і області, що дає можливість оперативно реагувати на замовлення по зміцненню берегової лінії на ділянках столиці України.

Де замовити зміцнення берега?

  • Виконання всього спектру послуг, з проектування, до здачі готового об’єкта під ключ;
  • Використання тільки найсучаснішого обладнання та матеріалів;
  • Працюємо в Києві та на виїзді з області і всієї України;
  • Пропозиція найбільш відповідного варіанту берегоукріплення, оперативний прорахунок вартості.

Как виконати зміцнення берега дубом?

Зміцнення берега дубом затребувана послуга, оскільки дуб є по суті екологічно чистим матеріалом, який не вплине на екологію озера.

Берегоукріплення шпунтом, дубовими палями має низку важливих переваг — крім того, що зміцнити берег водойми дубом для професіоналів буде досить просто, цей метод ще й значно легше ніж забивання залізобетонного або металевого шпунта.

Перед прийомів і обробкою замовлення від Вас, хочеться додати, що зміцнення берегів дубом можна робити в стандартному вигляді, а можна і під іншу породу дерева. Завжди приємніше спостерігати натуральні пейзажі, а не нагромадження з бетону, на які можна подивитися і в місті. Також надаємо послугу берегоукріплення, за допомогою бетону, бетонних палі. Такий вид зміцнення дуже надійний і практичний, завдяки високій міцності бетону. Особливо затребувана берегоукріплення бетоном в місцях де необхідні високі показники зносостійкості.

Компанія «Міцний берег» виконує весь комплекс робіт з укріплення берега водойм будь-якої складності дотримуючись технологію робіт.

Наша команда готова запропонувати недороге за ціною рішення щодо укріплення берега, допоможемо підібрати найоптимальніший варіант. Економний спосіб щоб укріпити берег, схил фахівцями водойми надовго. Вартість робіт за метр квадратний, можна дізнатися після безкоштовного виїзду спеціаліста. Цікавить як правильно зміцнити берег водойми? Фахівці компанії готові надати повну консультацію щодо вибору способу зміцнення, розповісти про можливі варіанти і матеріалах. На сьогодні найбільш популярними методами можна вважати:

  • зміцнення деревом
  • дубовими палями
  • бетонному, залізобетонними конструкціями

Кожен із способів має ряд переваг і підбирається індивідуально в залежності від складності робіт. У випадки коли необхідно зміцнити берег не дорого і ціна стоїть в пріоритеті, рекомендуємо використовувати матеріал дерево.

Такий спосіб по праву можна вважати найбільш економним. Потрібно надати красивий вид власним водойми? У такому випадки дубові палі саме те що потрібно для берегоукріплення, дивіться на прикладах наших робіт. Найбільш надійним вважається зміцнення бетоном і залізобетонними конструкціями. Всі ціни на послуги представлені компанії уточнюйте у наших фахівців

Возникли вопросы?
Заполните форму и мы свяжемся
с Вами в ближайшее время!
Крепкий берег